Restbet Havale ile Para Çekme

Curacao şans oyunları lisansına sahip olarak 2013 yılından bu yana hizmet veren Restbet sayesinde kolayca para kazanabilir ve son derece eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Türkiye’nin en güvenilir ve en başarılı sitelerinden biridir. Ödeme yöntemleri bakımından son derece zengindir. Pek çok farklı seçeneğe sahiptir. Bu kadar çeşitli para çekme ve yatırıma yöntemine sahip olmasına karşın en fazla havale kullanılmaktadır. Artık siz de paranızı havale ile çekebilir ve yatırabilirsiniz. Yoksa Restbet havale ile para çekme konusunda bilgi mi almak istiyorsunuz? O zaman hemen şimdi bu yazıyı sonuna kadar inceleyebilirsiniz. Konuya dair gerekli bilgileri burada bulacaksınız.

Restbet Havale Çekimi Nasıl Yapılır?

Hiçbir zorluk yaşamadan Restbet havale ile para çekebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bazı şeyler bulunmaktadır. Öncelikli olarak para çekme ekranına gitmelisiniz. Biliyorsunuz ki burada karşınıza birçok ödeme yöntemi çıkacaktır. İçlerinden havaleyi seçeceksiniz. Daha sonra sizden banka seçmeniz istenecektir. Orada kendi bankanızı bulacak ve seçeceksiniz. Ardından hesap bilgileriniz istenecek. İster IBAN ile isterseniz hesap numarası ile işlem yapabilirsiniz. Gerekli bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra kaç para çekmek istediğinizi de yazacaksınız. Ardından kabul et butonuna tıklayacaksınız. Kullandığınız promosyonların çevrim şartlarını yerine getirdiyseniz ve tek seferde çekebileceğiniz minimum ile maksimum tutar arasında talepte bulunduysanız çok kısa sürede paranız hesabınıza yatırılacaktır.

Restbet Havale Yatırımı Nasıl Yapılır?

Hiçbir zorluk yaşamadan Restbet üzerine para yatırabilirsiniz. Bunun için kullanabileceğiniz çok sayıda ödeme yöntemi vardır. Eğer ki siz de havaleyi kullanmak istiyorsanız işte o zaman para yatırma ekranında havaleyi seçmelisiniz. Ardından sizden banka seçmeniz istenecektir. Daha sonra karşınıza seçmiş olduğunuz bankanın hesap bilgileri gelecektir. Burada hem IBAN hem de hesap numarası olacaktır. Ardından size gerekli olan bilgiyi alacak ve bankanızın internet şubesine veya cep şubesine giriş yapacaksınız. Para yatırma ekranına gelerek aldığınız banka bilgisine para göndereceksiniz. Gönderim işleminden sonra yine siteye gelecek ve ödeme bildiriminde bulunacaksınız. Eğer ki minimum ve maksimum yatırım tutarları arasında para yatırdıysanız saniyeler içerisinde paranız hesabınızda bakiye olarak görünecektir.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir